Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

У США збудують Ноїв ковчег

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

У США збудують Ноїв ковчег

Керівництво Музею творення в Кентуккі оголосило про початок будівництва копії Ноєвого ковчега в натуральну величину. Про це повідомили члени християнського місіонерського товариства креаціоністів «Відповіді в Книзі Буття», що керує музеєм. 

«Голова спільноти Кен Хем оголосив, що вже зібрано достатньо коштів для запуску проекту. На першому етапі будівництва потрібно близько 73 млн USD. Офіційно початок будівництва призначено на травень 2014 року. Очікується, що до літа 2016-го Ноїв ковчег буде завершено», — ідеться в повідомленні.
Копію Ноєвого ковчега близько 150 м завдовжки збудують у місті Вільямставні (штат Кентуккі). Це стане головною визначною пам’яткою парку розваг, який облаштують навколо ковчега. Організатори зберуть там живих тварин, а деяких, згаданих у Біблії, замінять на механічні копії. Товариство «Відповіді в Книзі Буття» вперше заявило про намір збудувати парк атракціонів навколо копії Ноєвого ковчега 2010 року. Тоді повідомлялося, що на реалізацію проекту буде потрібно 150 млн USD. Оскільки приватних пожертв було недостатньо, тепер проект реалізують завдяки фінансовій допомозі міста Вільямставна.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply