Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

У Китаї відкрили вже другий «Диснейленд», цього разу — в Шанхаї

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

У Китаї відкрили вже другий «Диснейленд», цього разу — в Шанхаї

Диснейленд у Шанхаї

Перший парк розваг «Диснейленд» відкрився у материковому Китаї. На його будівництво витратили 5,5 млрд USD. Це — спільний проект компанії «Дисней» і китайської бізнес-групи «Шеньду». Розважальний комплекс був зведений в одній із дільниць Шанхаю — економічної столиці Китайської Народної Республіки (КНР). На відстані тригодинної подорожі від парку проживають 330 млн людей. Тому інвестори розраховують, що попит на розваги китайського середнього класу швидко окупить витрати.
«Ми розглядали різні способи отримати вигоду з росту китайської економіки. Так, наприклад, зростання китайського кіноринку забезпечив приголомшливий успіх нашим новим фільмам. Однак тематичний парк розваг допоможе створити зв’язок із героями наших казок і справить сильне враження на відвідувачів», — заявив Боб Айґер, президент компанії «Дисней».
Перший китайський «Диснейленд» відкрили 2005-го на острові Гонконґ. Тепер же диснеївські роботи «Звірополіс», «Перший месник: Протистояння», «Книга джунглів» і «Зоряні війни: Пробудження сили» посідають перші позиції за касовими зборами у кінотеатрах КНР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...