Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

У Києві поставили пам’ятник «золотому унітазу»

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

У Києві поставили пам’ятник «золотому унітазу»

Українська молодь провела 3 лютого жартівливу акцію, під час якої відкрила пам’ятник «межигірському золотому унітазу». Про це повідомляє прес-служба Комісії молоді та студентства. Пам’ятник, за словами молоді, символізує марнотратство, корупцію й диктатуру. Унітаз, покритий фарбою золотого кольору, встановили на Бесарабці на постаменті, де нещодавно височів Ленін.

«Якщо Ленін символізував минуле України, то цей пам’ятник є символічним відображенням сьогодення в корумпованій країні, де більшість її статків іде на виконання забаганок однієї сім’ї й однієї людини, котра поки що є президентом України», — пояснив Ілля Кротенко, студент Національного педагогічного університету імені Драгоманова й ініціатор акції.
За словами активіста, цією акцією молодь звертається до позафракційних депутатів та частини нардепів із Партії реґіонів із вимогою припинити виконувати волю Януковича й спільно з опозицією запровадити конституційні зміни та створити нову більшість у парламенті. «Ми закликаємо депутатів перейти на бік народу й уже завтра переписати історію України», — наголосив п. Кротенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply