Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

У Burberry відмовилися спалювати нерозпроданий одяг

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

У Burberry відмовилися спалювати нерозпроданий одяг

Британська компанія Burberry, яка виробляє одяг та аксесуари класу «люкс», заявила, що більше не буде спалювати товари, які не вдалося вчасно розпродати. В липні компанія оприлюднила фінансовий звіт, у якому йшлося про те, що лише впродовж останнього року Burberry спалила одяг, аксесуари та парфуми на майже 38 млн USD. У документі повідомлялося, що такі дії були спрямовані на «захист бренду».
Така практика доволі розповсюджена серед виробників товарів класу «люкс». Здебільшого, вони знищують продукцію, щоб не допустити її продажу за зниженими цінами. Це, як вважають, погано впливає на репутацію бренду.
Коли стало відомо про обсяги продукції, яка спалюється, Burberry потрапила під шквал критики. Тепер компанія визнала, що її дії були надмірними, і пообіцяла, що в майбутньому від практики спалювання товарів відмовиться.
Також керівництво Burberry повідомило, що припинить використовувати натуральне хутро під час виробництва одягу й аксесуарів. До останнього часу компанія продавала товари, що містили хутро лисиць, кролів, єнотів і норок. На останні заяви Burberry вже відреагували в Greenpeace. «Це важливий знак того, що ситуація в індустрії змінюється. Настав час, аби компанії замислились над тим, що робити зі залишками товарів», — зазначили в організації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply