Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Туалетний папір зі золота

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Туалетний папір зі золота

Спеціально для тих, хто справді хоче здивувати своїх гостей або просто бажає змити зайві гроші в унітаз, було випущено золотий туалетний папір. Рулон із коштовного металу, який продає австралійська компанія Toilet Paper Man, виготовлений з 22-каратного золота і коштує 1 376 900 CAD.
Представники компанії заявили, що ідея створення золотого туалетного паперу з’явилася після відвідин Дубая. «Коли ми побачили, що деякі з готелів у Дубаї оснащені золотими унітазами та ручками для туалетного паперу, виконаними з коштовних металів, ми вирішили, що це буде гарною ідеєю та чудовим доповненням. Знадобилося чотири роки і море терпіння, щоб зробити один рулон, який містить золоті пластівці», — повідомили вони.
Мабуть, не дивно, що досі ще ніхто не зважився придбати цей рулон, хоча в компанії впевнені, що перший продаж вже не за горами. Для тих, хто хоче, щоб його гості не сумнівалися в їхньому багатстві, є ціла низка золотих виробів для ванної кімнати, у тому числі золотий унітаз, доступний як доповнення до рулону туалетного паперу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply