Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Церква макаронного монстра — в Україні

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Церква макаронного монстра — в Україні

Пародійна релігійна організація «Церква літаючого макаронного монстра» офіційно зареєструвалася в Україні. Тут вона називатиметься «Українська пастафаріанська церква (Макаронна парафія)», скорочено — УПЦ МП. Чи-то випадково, чи-то зумисне назва скорочується аналогічно до найбільшої традиційної релігійної спільноти держави — Української православної церкви Московського патріархату.

Реєстрацію підтвердив Максим Жданов, начальник Оболонського районного управління юстиції місті Києві. «Українська пастафаріанська церква» зареєстрована як громадська організація. У них немає статуту, немає свідоцтва, вони просто заявили про те, що будуть збиратися», — пояснив чиноник. Офіційну реєстрацію пастафаріани відзначили «Пастною ходою». Кілька десятків людей із відповідною атрибутикою пройшлося центром Києва.
«Пастафаріанська церква» виникла в США 2005 року. Її засновником є Боббі Гендерсон. Організацію було створено на знак протесту проти запровадження шкільного курсу «Розумного задуму» як альтернативи до вчення про еволюцію. «Пастафаріанці» зображують творця світу у вигляді сплетіння макаронів навколо пари тефтельок, що довільно ширяють у повітрі. Творець у «пастафаріанців» називається Літаючим макаронним монстром. У цій псевдорелігії немає молитов, але є власне «Євангеліє» з вісьмома заповідями «Краще б ти цього не робив». У Православній церкві України із сумом відреагували на появу такої «церкви». На думку священиків, подібними ініціативами нівелюється саме поняття сакральності віри.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply