Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Трирічна українська дівчинка створює неймовірні картини

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Трирічна українська дівчинка створює неймовірні картини

Трирічна Ніка Стрілецька з Дніпра ще не вміє рахувати, але поціновувачі живопису стають у чергу, щоби придбати її абстракцію. Малеча працює в гідному заздрості темпі та видає по полотну щодня. Малює у власне задоволення і про гроші не думає, однак вартість її картин оцінюють сотнями доларів.
Усе почалося з того, що мама-художниця на кілька хвилин залишила без нагляду своє полотно, фарби та дев’ятимісячну дитину. «Фарби були на підлозі, полотно було на підлозі. Вона посунулася давай мазюкати. Можна сказати, що вона з картиною пішла», — згадує Тетяна Охріменко. Сюрпризом це стало і для тата. «Стоїть маленька дитина і наче у фарбі загубилася», — сміється Олексій Стрілецький.
Ніка ще погано розмовляє, натомість висловлюється через мистецтво. Тож за відсутності пояснень дорослим самим доводиться розгадувати замисли художниці. Якось мама віддала картини дитини на виставку та була здивована тим, що на них з’явилися покупці. Досвідчені художники оцінили їх у 200 USD і роботи продалися.
Тепер ім’я дівчинки є у книзі національних рекордів як наймолодшої авторки персональної виставки. У мами за все життя таких було п’ять, а в доньки вже дві. «Я лише в сім років намагалася намалювати те, що Ніка малює вже», — зізнається п. Тетяна і присягається, що не втручається у процес доньчиної творчості, лише забезпечує дитину фарбами, мольбертами й іншим необхідним матеріалом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply