Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Танк для сина

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Танк для сина

«Дитячий» танк

Колишній китайський офіцер флоту Цзянь Лінь збудував копію легкого китайського танка Type 63A, який колись перебував на озброєнні в Народної визвольної армії Китаю. На виготовлення повномасштабної моделі, що їздить і стріляє, Цзянь Ліню знадобилося пішло трохи більше за два місяці.

«Я подивився, що продавалося в крамницях, але там не було нічого, що би мені подобалося, тож вирішив спробувати зібрати танк самотужки. Мені хотілося зробити синові по-справжньому гарний подарунок», — розповідає 31-річний чоловік.
Спершу він замислив виготовити не таку велику копію, але невдовзі зрозумів, що без проблем зможе купити запчастини на машину в натуральну величину, тому вирішив робити все по-справжньому. У підсумку на купівлю всіх необхідних складових він витратив близько 7 тис. USD і змайстрував танк завдовжки майже 5 м і заввишки 2 м. Якщо розміри копії приблизно повторюють оригінал, то важить вона менше – усього 3 т, а не 20.
Гусениці для неї було взято з трактора, а двигун – позичено у вантажівки. Башта танка розвертається на 360 градусів, і він стріляє сліпими набоями.
Щоправда, статус об’єкта наразі невизначений: якщо це – бойова машина, і її створення не було погоджене з владою, Цзянь Ліню загрожує десять років ув’язнення. Якщо ж це – просто транспортний засіб, то його можна зареєструвати та їздити. Між тим, сповнений ентузіазму чоловік уже готується зробити копію земноводного танка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply