Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Супермодель допомагає постраждалим від війни в Україні

Автор:

|

Жовтень 05, 2017

|

Рубрика:

Супермодель допомагає постраждалим від війни в Україні

Відома данська супермодель і фотограф Гелена Крістенсен опублікувала на своїй сторінці в Instagram, за якою стежать 234 тис. осіб, посилання на кампанію збору коштів для дому для літніх людей в Україні. Організатори намагаються допомогти людям похилого віку, котрі втратили свої домівки в результаті російсько-української війни.
У березні ц. р. модель відвідала Україну в рамках своєї співпраці з агенцією Організації Об’єднаних Націй у справах біженців, де зустрілася з внутрішньо переміщеними людьми. Вона також познайомилася з Олегом Горбачевим, лідером групи волонтерів, котрий, ризикуючи власним життям, евакуював із Алчевська бабусь і дідусів, для котрих тепер допомагає збирати кошти п. Крістенсен.
Гелена Крістенсен використовує свою творчість фотографа, щоб розповідати історії та зміцнювати голоси переміщених людей. Модель поділилася своїми спостереженнями та роздумами від поїздки в Україну в матеріалі, опублікованому на англомовному сайті Mamamia.
«Старі люди можуть бути так легко забуті та занедбані, особливо в надзвичайних ситуаціях, — пише жінка. — Моя місія полягає в тому, щоб нагадати світові, що ці стійкі старі чоловіки і жінки терміново потребують і заслуговують на нашу допомогу, щоб відновити свої домівки».
Уже зібрано більше 27 тис. USD, і завдяки цим коштам зроблено перший внесок на будинок для внутрішньо переміщених людей похилого віку. «Коли падають бомби, молодші люди можуть втекти. Але як часто ми думаємо про людей похилого віку, неповносправних і слабких, тих, хто так часто залишаються поза увагою і занедбані під час конфліктів?» — намагається нагадати про важливе манекенниця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply