Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Швейцарець збудував в Арґентині майданчик для НЛО

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Швейцарець збудував в Арґентині майданчик для НЛО

У пустелі поруч із маленьким арґентинським містечком Качі провінції Сальта туристи та місцеві жителі постійно фотографують щось дивовижне: 36-кінцеву зірку 48 м у діаметрі, збудовану з білого каміння. Місцеві жителі називають її «посадковим майданчиком для НЛО». Поруч розташована інша зірка, менша.
Цей майданчик спорудив швейцарець Вернер Яйслі, котрий приїхав до Арґентини в пошуках свідчень присутності позаземних цивілізацій. Чоловік збудував великий посадковий майданчик 2008 року, а малий — 2012-го. Жителям Качі пояснив, що робить це «за наказом інопланетян».
Арґентинській газеті El Tribunо швейцарець заявив, що в небі над пустелею бачив освітлені об’єкти, які зависли приблизно за 100 м над землею і спрямували вниз потужний промінь світла. Після чого п. Яйслі отримав «телепатичне прохання» із НЛО збудувати космопорт.
Між іншим, після закінчення будівельних робіт жителі Качі перестали зустрічати дивака в своїх околицях. Раніше він постійно траплявся на очі в друїдському вбранні та з довгою бородою. Місцеві жителі жартують, що, мабуть, його все ж забрали зі собою прибульці. Але найімовірніше, що чоловік поїхав в Болівію, чи повернувся додому до Швейцарії. У будь-якому випадку, створена ним пам’ятка тепер привертає як звичайних туристів, так і фанатів теми НЛО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply