Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Шуруп у мозку?

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Шуруп у мозку?

Вражаючою неуважністю відзначився Данте Отулло з Орланд-парку (штат Іллінойс). Він був упевнений, що подряпина на його голові — це поріз, завданий пістолетом для вгвинчування шурупів, який він використовував під час будівництва хліва.

Як же він здивувався, коли на рентґенівському знімку лікарі медичного центру Advocate Christ в Оук-Лавн виявили тонкий шуруп завдовжки близько 8,5 см в самісінькій сере­дині мозку — на відстані кількох міліметрів від ділянки кори, що «відповідає» за рухові функції. Побачивши знімок, 32-річний Отулло вигукнув: «Це що — жарт? Ви дістали цю картинку з файлу з лікарськими анекдотами?» — на що рентґенолог відповів: «Ні, хлопче, ця штука — у твоїй голові».

Панові Отулло було проведено операцію з видалення шурупа, але ще до цього він розмістив рентґенівський знімок на сторінці свого блогу в соціальній мережі Facebook і розповів читачам, що в мить, коли цвях уходив у його мозок, він відчув лише легкий удар, тож подумав, що випадково зачепив голову будівельним пістолетом. Данте промив ранку перекисом водню й забув про цей інцидент. Проте вранці він відчув дивну слабкість і вирішив поїхати в лікарню.

Нейрохірург, що зробив операцію, визнав, що в його практиці це був унікальний випадок. Він також пояснив, що відсутність болю пов’язана з тим, що шуруп пройшов через вухо, оминувши ділянки мозку, пов’язані з нервовими закінченнями.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply