Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Школяр із Тернопільщини став юним «Містером світу»

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Школяр із Тернопільщини став юним «Містером світу»

Арсен Магега

Арсен Магега, восьмикласник із Тернопільської області, виборов титул юного «Містера світу» на Міжнародному дитячому конкурсі краси, моди і талантів Lillle Miss World&Lillle Mister World-2015, що проходив у місті Бодрумі в Туреччині. Український школяр здобув одразу три перемоги. Зокрема, у своїй номінації Арсен отримав відзнаку кращого з найкращих — «Містер світ-юніор», а також переміг у конкурсі талантів, виконавши танець у стилі гіп-гоп.

Це — вже не перша перемога школяра. Мати Арсена Наталя розповіла, що в Чехії він завоював титул «Міні-містер Європи». Також серед здобутків хлопця — перемога у цьогорічному конкурсі на звання найстильнішого українця.
«Звісно, після цих успіхів хотілося отримати ще престижніші нагороди. Але коли в Туреччині побачили, що на цей конкурс приїхали діти віком від трьох до 18 років з різних країн Америки, Африки, Європи, Азії, було трохи лячно, та ми впоралися», — поділилася враженнями Наталія Магега.
Арсен успішно навчається у школі міста Чорткова на Тернопільщині. Він поглиблено опановує англійську мову, захоплюється спортивними та бальними танцями. Мріє стати режисером, але каже, що й модельного бізнесу не хоче залишати й надалі братиме участь у різноманітних конкурсах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...