Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Шезлонг із «Титаніка» продали за 100 тисяч

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Шезлонг із «Титаніка» продали за 100 тисяч

Шезлонг

Шезлонг, що перебував на палубі знаменитого лайнера «Титанік», було продано на торгах аукціонного дому Henry Aldridge and Son в британському місті Девайзесі за більш ніж 100 тис. GBP. Зроблений у штаті Массачусетс дерев’яний шезлонг стояв на прогулянковій палубі для пасажирів першого класу відомого лайнера.

Як заявив Ендрю Олдрідж, представник аукціонного дому, шезлонг придбав британський колекціонер артефактів, що мають історичну цінність, однак його імені не називають. За словами функціонера, представлений на аукціоні предмет колекціонування з «Титаніка» був знайдений командою судна Mackay-Bennett, який прибув на місце катастрофи лайнера для вилучення з води тіл загиблих.
«Титанік» затонув 15 квітня 1912-го, після зіткнення з айсбергом. На борту перебувало 2 207 осіб, із яких врятувалося лише 712. Речі зі затонулого судна завжди стають дорогими лотами на різних аукціонах світу. Так, раніше меню з «Титаніка» пішло з молотка за 70 тис. GBP, а скрипку Воллеса Гарві, керівника корабельного ансамблю, було продано за 900 тис. GBP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply