Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Шаленства депутата Держдуми

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Шаленства депутата Держдуми

Віктор Цой

Євген Федоров, депутат Державної думи РФ, заявив, що на популярного в СРСР співака Віктора Цоя працював цілий відділ ЦРУ. Політик проаналізував його ранню творчість, що відрізняється цілковитою аполітичністю, і дійшов висновку, що пісні на кшталт «Ми очікуємо змін» з’явилися в репертуарі артиста під прямим впливом західних структур, тих, що мріяли розвалити СРСР.

«Усі останні пісні — Цой сам не вмів їх писати й творив у колективі — йому привозили з Америки. У Голівуді професійно писали тексти російською мовою. Сам Цой нічого би не зробив, таких проектів — тисячі. Це — фахова робота. Як в Україні… Цілий відділ ЦРУ працював на нього за планом розвалу СРСР», — розповіив п. Федоров.
Цей депутат є головою комітету з економічної політики та підприємництва. Від 2011-го він координує діяльність Національно-визвольного руху в Росії, а з 2013 року – очолює міжфракційну групу «За суверенітет». У числі інших депутатів Держдуми він виступив із пропозицією віддати під суд Михайла Горбачова «за розвал СРСР».
«Росія втратила суверенітет унаслідок поразки в сорокарічній війні з Сполученими Штатами. Це – найголовніша таємниця Росії, закрита цензурою й пропагандою в медіа», — ідеться на офіційній сторінці Євгена Федорова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...