Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Русалки існують!

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Русалки існують!

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) підтвердило, що існування русалок виявилося правдою. Працівники Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США опублікували повідомлення під назвою «Переконливі докази існування водяних гуманоїдів». Як стверджують фахівці агенції, чарівні жінки, перші згадки про яких зустрічаються в наскельних малюнках, зроблених наприкінці палеоліту, близько 30 тис. років тому, коли сучасні люди почали плавати по морю, таки існують і живуть у всіх океанах світу.

Сенді Ніксон, прес-секретар NOAA, розповів, що принаймні 65 експертів, які займаються дослідженням русалок, зібралися на Таїті, щоби вивчити всі відомі дані про цих мешканців морських глибин. У підсумку вони дійшли висновку, що гібрид людини з хвостом риби живе серед нас. Експерти кажуть, що більшість русалок мешкає в теплих водах Карибського басейну та Середземномор’я, але їх також було помічено в Тихому океані та Південній Атлантиці.
За даними World Wild Nature (WWN), урядові структури США останнім часом виловили сім русалок, і всіх їх утримують у акваріумі й досліджують. Місце розташування акваріума приховується урядом. Президент Обама особисто оглянув русалок і був вельми здивований побаченим.
Русалки були популярними персонажами в мистецтві та літературі протягом століть. Героїня казки Андерсона є улюбленицею багатьох дівчаток по всьому світу. Для дівчат, які мріють про те, щоби бути схожими на русалку, навіть відкривають спеціальні школи. Наприклад, добре відома Філіппінська академія плавання для русалок, відкрита в Манілі. Крім того, у США щороку проходить міжнародний парад русалок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply