Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Руса коса до пояса — у дрогобичанки Христини Кречківської

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Руса коса до пояса — у дрогобичанки Христини Кречківської

Христина Кречківська

У Києві 27-річна українка встановила рекорд найдовшого волосся. Новою рекордсменкою стала Христина Кречківська з Дрогобича. Вона спеціально приїхала до столиці заради перемоги. Дівчина розповіла, що ніколи не планувала відростити таке довге волосся, а просто перестала його стригти в шостому класі.
Христина каже, що для догляду за волоссям вона не використовує ні фенів, ні випрямлячів, це для того, щоб воно залишалося здоровим і гарним, зазвичай вона заплітає косу. При реєстрації рекорду відбувся перший контакт волосся Христі з феном. Вона пильно розглядала в дзеркалі, як їй сушили волосся відразу чотири майстри. «Феном — ніколи. Ми розчісуємо руками, без гребінця і в процесі розчісування воно висихає без фену», — каже дівчина. Цього разу дівчина побувала в перукарні вдруге в своєму житті. «У мене завжди заплетене волосся, багато хто навіть не знає про таку довжину», — розповідає вона. Стригтися поки що Христина не збирається.
Мама Галина пильно стежила за роботою майстрів, розплутувала ковтунці та сумно хитала головою. Вона розповіла, що 15 років допомагала доньці ростили коси без жодних проблем. Фіксація рекорду затягується, бо розплутати результати власної роботи перукарям нелегко. Христина ледь терпить. Зрештою їй до лоба прикладають десятиметрову рулетку та починають шукати кінчики волосся.
І зрештою — новий рекорд України — 2 м 45,5 см. Це — на 20 см більше, ніж попередній рекорд, зафіксований чотири роки тому. Нагадаємо, що минулою рекордсменкою була Ганна Янко із Черкас. Довжина її волосся становило 2 м 21 см. А світовими рекордсменками з найдовшим волоссям на планеті є мешканки Індії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...