Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Російська «Міс Америка» оскандалилася

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Російська «Міс Америка» оскандалилася

Кіра Казанцева

Доньку російських еміґрантів Кіру Казанцеву, котра здобула перемогу на нещодавньому конкурсі «Міс Америка», виключили з престижного студентського сестринства в університеті Хофстра за грубе поводження з кандидатками на вступ до спільноти.

Згідно з даними інсайдерських джерел, Кіра ображала дівчат, котрі бажали вступити в сестринство «Альфа-Фі», а також примушувала їх виконувати важкі завдання, унаслідок чого кандидатки отримували синці та забої. Крім того, інформатори стверджують, що нова «Міс Америка» знущалася з фізичних вад дівчат (тоді як в інтерв’ю Cosmopolitan Кіра Казанцева закликала жінок любити свої тіла й не прагнути змінити їх на догоду модним стандартам).
Після того як про поведінку п. Казанцевої стало відомо керівництву університету, її виключили із сестринства та заборонили відвідувати заходи, організовані спільнотою. Офіційні представники конкурсу «Міс Америка» заявили, що такі звинувачення не мають під собою підстав.
«Справді, я брала участь у «дідівщині» в широкому сенсі цього слова, однак подібна поведінка була частиною внутрішньої культури й традицій університету в той час. Кандидатки на вступ у сестринство мали стояти в черзі, виконувати прості завдання тощо», — прокоментувала інцидент «Міс Америка-2014».
Згідно зі заявою Кіри Казанцевої, її виключили з «Альфа-Фі» за невдалий жарт, вирваний із контексту. Володарка титулу «Міс Америка» зазначила, що зробила висновки зі своїх учинків і сподівається на розуміння шанувальників, позаяк кожна людина має право на помилку.
Практика жорстокого поводження з кандидатами на вступ у студентські братства та сестринства є дуже поширеною: в більшості університетів першокурсники проходять через принизливі випробування, намагаючись довести свою «відданість» спільноті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...