Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

П’яні лосі атакують!

Автор:

|

Січень 29, 2015

|

Рубрика:

П’яні лосі атакують!

Лосі

Для однієї з мешканок Швеції вечірня прогулянка верхи ледь не закінчилася трагедією: несподівано її стала переслідувати група аґресивних лосів. Цей випадок трапився в містечку Вестерноррланді, розташованому в центральній частині країни. Ймовірно, лосі об’їлися перебродилих яблук, що й спровокувало таку їхню поведінку. Перелякана пані зателефонувала в поліцію близько сьомої вечора й повідомила, що за нею та її конем гналися «божевільні» лосі. За словами постраждалої, через деякий час вони відстали й припинили погоню.

Яна Лідена, заступника начальника поліції Вестерноррланда, така поведінка лосів анітрохи не збентежила. «Тварини часто п’яніють, наївшись фруктів, які люди викидають у ліс. Такі випадки бувають щороку», — зазначив він.
У поліції Швеції згадали відразу кілька подібних інцидентів. Торік лосі залізли у двір до жителя Стокгольма та захмеліли, наївшись падалок. Сп’янілі тварини не захотіли пустити в будинок господаря. Законний власник ділянки викликав поліцію, але тварини розсудливо зникли до приїзду охоронців порядку.
Ще один випадок стався 2011-го, коли лосеня в пошуках яблук залізло на яблуню, а от злізти не змогло. Спочатку місцеві жителі спробували самотужки допомогти тварині, але врешті їм довелося викликати рятувальників. Представник поліції радить жителям не викидати фрукти в ліс, бо правоохоронці не проводять жодних заходів зі затримання сп’янілих тварин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply