Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Притулок нацистів у джунглях

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Притулок нацистів у джунглях

Притулок нацистів

В Арґентині, на території національного парку в провінції Місьйонес, виявили бункери, які, можливо, слугували прихистком для нацистів після Другої світової війни. «Мабуть, у середині Другої світової війни військово-повітряні сили Німеччини почали втілювати в життя таємний план зі створення притулків для нацистського керівництва у важкодоступних районах — у пустелі, горах або в джунглях, як тут», — розповів Даніель Шавельсон, керівник групи археологів. Судячи з усього, це місце було обране у зв’язку з близькістю до Параґваю — туди можна було дістатися менш ніж за десять хвилин.

У бункері, що має стіни завтовшки близько 3 м, є житлове приміщення і склад, з якого можна було вести спостереження. Крім цього, в околицях знаходять німецькі монети, що датуються періодом з 1938-го по 1941 рік, і порцеляну, виготовлену приблизно в той же час.
Археологи вважають, що нацисти так ніколи і не використовували цих бункерів за призначенням, оскільки по закінченні Другої світової війни вони могли легально жити в будь-якому місті Арґентини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply