Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Пригоди собак на авто

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Пригоди собак на авто

У Москві компанія з трьох собак викрала автомобіль свого господаря, улаштувала аварію, а потім зникла з місця події. Інцидент стався в середині березня, однак страхова компанія, яка займалася вивченням подробиць цієї події, тільки зараз поширила інформацію про нього.

Як з’ясувалося під час розслідування, прикра пригода із псами сталася невдовзі потому, як господар залишив їх у автомобілі з незаглушеним двигуном на стоянці торгового центру, а сам пішов у справах. Якимось чином тварини зуміли привести автівку в рух і проїхали в ній кілька метрів — до найближчої перешкоди, якою виявився інший автомобіль. У момент зіткнення в машині, у яку врізалися собаки, нікого не було. Власниця автомобіля побачила наслідки влаштованої псами аварії, тільки коли вийшла з торгового центру. Дівчина кинулася до машини, що протаранила її авто, відчинила дверцята, але водія в салоні не виявила. Замість нього у водійському кріслі сиділи три собаки, які заходилися гавкотом. Вражена побаченим, дівчина зібралася з думками й зняла на камеру мобільного телефону й собак, і наслідки того, що вони накоїли.

Після цього на місце події було викликано працівників дорожньої поліції. Для складання протоколу про незвичайну автомобільну аварію вони запросили дівчину в службовий автомобіль. Коли документ було складено, господарка пошкодженого авто та правоохоронці знову вирушили на місце аварії, але машини зі собаками там уже не було. Виявилося, що, доки поліція була зайнята заповненням протоколу, псам удалося втекти з місця аварії. Але заїхати далеко в них не вийшло — автівку із собаками знайшли неподалік. Як господар собак відреаґував на подію, не уточнюється. Відомо, що собачу пригоду визнали страховим випадком.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...