Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Прибиральниць штрафуватимуть!

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Прибиральниць штрафуватимуть!

Поліція міста Лаббока (штат Техас) пригрозила штрафами власниці та співробітницям клінінґової компанії, що надає послуги з прибирання помешкань робітницями в спідній білизні або й цілком оголеними. Працівники правоохоронних органів уважають, що діяльність аґенції має сексуальну спрямованість, і тому компанія повинна отримати відповідний дозвіл на надання інтимних послуг.

Власниця фірми, яка посилає голих або напівоголених прибиральниць наводити лад у будинках замовників, заявила, що її бізнес ніяк не пов’язаний з інтимними послугами. За її словами, покоївки не вступають у жодні контакти з клієнтами, що суворо обумовлено в їхніх контрактах і документах аґентства. На бажання замовника дівчина може прибирати приміщення як повністю роздягненою, так і топлес чи в спідній білизні. У тому разі, якщо замовник послуг доторкнеться до неї або зажадає вступити з нею в сексуальний контакт, на допомогу покоївці прийде охоронець.

У поліції, своєю чергою, зазначили, що наразі не застосовуватимуть санкцій до голих прибиральниць, позаяк від їхніх клієнтів не надходило скарг. Проте, якщо таке трапиться, буде проведено розслідування. Коли виявиться, що покоївки таки надавали клієнтам інтимні послуги, за кожен такий випадок власниці аґенції доведеться заплатити штраф розміром 2 тис. USD. Правоохоронні органи заявляють, що клієнти аґенції голих прибиральниць не порушують закону, користуючись їхніми послугами.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...