Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Прокурорку розіграли

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Прокурорку розіграли

Так Наталію Поклонську бачать японці

Відомий пранкер Vovan222 розіграв телефоном кримську прокурорку Наталію Поклонську, відому в Інтернеті як «Няш-мяш». Також на жінку вже намалювали безліч карикатур у стилі аніме. Нагадаємо, що в Україні на неї відкрито карну справу. 

Пранкер запропонував п. Наталії розкрутку на телебаченні та в медіа з метою створити позитивний образ прокурора та правосуддя. Поклонську пропозиція зацікавила, зокрема, вона була згодна взяти участь у гумористичній програмі. Прокурорку навіть не налякало те, що доведеться знятись у чоловічому глянці, однак для цього, попередила вона, необхідна вказівка керівництва й узгодження з її прес-секретарем.
«Це необхідно погоджувати з керівництвом — можна чи не можна, це — не моє рішення, оскільки на мене дивляться й оцінюють у першу чергу як прокурора. Я зателефоную до Генеральної прокуратури, і якщо скажуть, що так треба, то я зроблю все, щоби створити позитивний образ прокурора», — заявила п. Поклонська. Однак, коли прокурорці зателефонувала начебто Ксенія Собчак і запропонувала фотосесію, у якій та нагайкою шмагає бандерівця, Наталя рішуче відмовила навіть без погодження з прес-секретарем.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...