Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Президентські жарти подружжя Обами

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Президентські жарти подружжя Обами

Мішель і Барак Обами

Барак Обама під час традиційної вечері асоціації кореспондентів, акредитованих при Білому домі, пожартував про Дональда Трампа, імовірного кандидата у президенти від Республіканської партії. Президент натякнув, що досвід мільярдера у зовнішній політиці обмежується спілкуванням із учасницями конкурсів краси.
«Істеблішмент республіканців скептично ставиться до того, що він, швидше за все, буде їхнім кандидатом. Вони кажуть, що у нього бракує досвіду у зовнішній політиці, щоб бути президентом. Заради справедливості, він провів роки, зустрічаючись із лідерами з усього світу — міс Швеція, міс Арґентина, міс Азербайджан та інші», — покепкував п. Обама. Нагадаємо, що п. Трампу належить всесвітньо відомий конкурс краси «Міс Всесвіт», який улаштовують із 1952 року.
Також Барак і Мішель Обама записали жартівливе відеозвернення до британського принца Гаррі напередодні спортивних змагань для військовослужбовців-інвалідів Invictus Games. На відео подружжя стоїть попереду, а позаду них — троє військових. «Гей, принце Гаррі. Пам’ятаєш, ти сказав нам продемонструвати на Invictus Games усе, на що ми здатні?», — каже перша леді. «Обережніше зі своїми бажаннями», — додає її чоловік. Після цього військові починають кривлятися, а один із них зображує реперський жест кидання мікрофона, озвучуючи його: «Бум».
Принц Гаррі натомість записав відповідь президентському подружжю. І не сам, а з королевою Єлизаветою II. На відео вони разом дивляться послання Барака та Мішель Обам. Додивившись ролик, королева незворушно питає: «Бум»? Справді? Я вас прошу…».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply