Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Президент контактував із прибульцями

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Президент контактував із прибульцями

Двайт Ейзенгавер (на фото) зустрічався з інопланетними прибу­льцями й навіть подумки спілкувався з ними. Про це заявив британський уфолог і письменник Тімоті Ґуд, колишній консультант Пентаґону та Конґресу США. Як розповів учений, 34-й президент США мав три зустрічі з інопланетянами, і всі вони відбулися в Нью-Мексико 1954 року, коли прибульці розмовляли зі землянами за допомогою «телепатичних повідомлень».

На жаль, жодних доказів цих контактів не збереглося, проте д-р Ґуд упевнений, що президент за сприяння ФБР навіть організував міжпланетний саміт, що проходив на військово-повітряній базі Голломан, і мало бути «багато свідків» цієї події.

За словами уфолога, інопланетяни прилітають на землю вже дуже давно, вони виходили на зв’язок як із главами держав, так і зі звичайними людьми. Зазвичай «90 % розповідей про НЛО можуть бути пояснені науково, але мільйони людей бачили їх насправді».

Чутки про зустріч Двайта Ейзенгавера з інопланетянами ширяться давно. 2010 року Генрі Макелрой-молодший, конґресмен від штату Нью-Гемпшир, опублікував відеозвернення, у якому зізнався, що бачив засекречений документ, що призначався президентові Ейзенгаверу. У ньому нібито йшлося про те, що чужопланетяни прибули в Америку й що президент може з ними зустрітися.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply