Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Посилка, запакована 100 років тому

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Посилка, запакована  100 років тому

Посилку з написом «Не відкривати до 2012 року» століття тому запакував Йохан Нігард, мер норвезького містечка Отта. І ось через 100 років півторакілограмовий пакунок був урочисто розгорнутий у присутності журналістів.

Останнім часом пачку було виставлено для загального огляду в місцевому музеї. Незважаючи на цікавість і дві світові війни, місцевим жителям удалося зберегти таємницю посилки до зазначеної на ній дати. Про вміст пакета зі щільного паперу було зроблено безліч різних здогадів, дехто навіть припускав, що в ньому може бути захований діамант, який пережив аварію знаменитого «Титаніка».

На деяке розчарування присутніх, співробітники музею дістали звідти лише велику паку листів, газет, щоденників, малюнків і записок. «Ніхто, власне, не сказав уголос слів «гірке розчарування», але присутні вирішили залишити наповнений папером пакет і переключитися на інші розваги того вечора», — розповів один з очевидців церемонії розкриття посилки. Своєю чергою, музейні працівники не виказували жодного розчарування. «Для нас у музеї це, звісно, — неймовірно цінний скарб», — заявила співробітниця музейного закладу.

Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...