Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Порцелянові квіти українця для королівських колекцій світу

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Порцелянові квіти українця для королівських колекцій світу

Український архітектор Володимир Каневський еміґрував до Нью-Йорка, де почав створювати унікальні порцелянові квіти. Його роботи ставали все популярнішими. Відомі дизайнери та багаті колекціонери стали купувати його порцелянові квіти.
Роботи Володимира потрапили в Європу, і деякі з них виявилися навіть у королівських колекціях. Коли йому було майже 50, майстер зробив кілька робіт на замовлення для Dior. І поступово Володимир знайшов баланс між своєю роботою, створюючи квіти для заробітку, і його пристрастю, скульптурами. Тепер він вважає свої порцелянові квіти формою мистецтва.
Крім цього, вони користуються неабиякою популярністю, за що Володимир їх любить. Під час своїх виставок по всьому світу він поєднує порцелянові квіти зі скульптурами та пишається обома. «Я люблю квіти, тому що вони мають логічну структуру. Це як архітектура. Внутрішня будова квітки — як у хорошої будівлі», — розповідає п. Каневський. Листя і стебла Володимир виготовляє з пофарбованої міді, тому що якби вони були порцеляновими, вони надто легко б ламалися. На виготовлення скульптури йде близько місяця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply