Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Показали книгу Януковича за 16 мільйонів

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Показали книгу Януковича за 16 мільйонів

В Інтернеті оприлюднено фотографії книги авторства президента України Віктора Януковича, гонорар за яку склав 16 млн грн. Народний депутат Ірина Геращенко виклала їх у себе на сторінці у Facebook. «Історичний момент! Нарешті я знайшла серед своїх знайомих людину, що володіє книгою автора, гонорари якого становлять 16 млн! Таки така книга існує — це всім скептикам, до яких і я належала. Мені соромно», — написала п. Геращенко.

«Янукович — автор фотоальбому зі своїми знімками. Я так розумію, сам себе фотографувати він не міг, тому його авторству належать назва книги й цитати про «сенс життя» біля кожного фото. Уявляю, яким був би гонорар, якби йшлося про тексти, а не тільки цитати. Межигірський розмах, друзі», — зазначила вона. За словами політика, книгу надруковано на якісному та дорогому папері.
«Цікаві і нові враження — побачити себе в епізодах на сторінках книги за 16 мільйонів, друзі», — ділиться враженнями п. Геращенко.
«І зверніть увагу: стрічка на президенті на обкладинці майже така, як ми на Майдані носимо — відразу видно, до Вільнюського саміту людина книгу писала», — резюмувала вона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply