Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Планета Путін насправді виявилася космічним сміттям

Автор:

|

Червень 14, 2018

|

Рубрика:

Планета Путін насправді виявилася космічним сміттям

Планета, відкрита Хуаном Веласкесом, астрономом із Венесуели, і названа на честь Путіна, виявилася космічним сміттям. Про це розповів Деррик Мак-Кейн, генеральний секретар Всесвітньої асоціації астрономів і космологів.
«Ми не будемо застосовувати санкцій до вченого за дискредитацію наукової спільноти, адже проживаючи у Венесуелі складно займатися спостереженнями за космічними тілами. У країні, де влада узурпована диктатором, немає потужних телескопів, здатних передавати детальне зображення. Це можна порівняти з людиною зі слабким зором, яка розрізняє хіба силуети людей і не розрізняє їхній облич, — сказав він.
Якщо б це скупчення виявилося планетою, то її все одно довелося б пере назвати. «Путін — неприпустиме ім’я для небесного тіла, — запевняє посадовець. — Хоча торік ми назвали зірку Тупий Дональд, але це не має нічого спільного з політикою.
Планета Путін стала третім відкриттям Веласкеса. Перші дві планети, виявлені ним — Ленін і Сталін, Всесвітня асоціація астрономів і космологів також визнала космічним сміттям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply