Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Перевірка виграшем

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Перевірка виграшем

Енді Ешкар, американець палестинського походження, здивував увесь світ своєю витримкою й терпінням: заради перевірки почуттів коханої він шість років не забирав 5 млн USD, які виграв у лотерею. В останній момент — за 11 днів до закінчення терміну видачі призу — чоловік заявив про свої права на гроші, викликавши підозру влади.

Пан Ешкар купив щасливий квиток 2006 року в крамниці своїх батьків у місті Сіракузах. Коли 34-річний американець заявив про свій виграш, до нього одразу виникли питання: за словами працівників лотерейного бізнесу, такі випадки є «дуже-дуже рідкісні». Про заяву п. Ешкара повідомили до компетентних органів, які півроку вели розслідування й дійшли висновку, що чоловік — не шахрай, а всього лише довго не приходив по виграш.
Працівники офісу лотереї не могли не запитати, чому ж Енді Ешкар так зволікав. Чоловік відповів, що це багатство могло негативно вплинути на його життя, особливо — на заручини та майбутнє весілля. Енді також розповів, що не має наміру залишати собі всі гроші, а поділиться зі старшим братом, аби висловити йому свою вдячність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply