Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Перемога українки в Сан-Ремо

Автор:

|

Квітень 23, 2015

|

Рубрика:

Перемога українки в Сан-Ремо

Софія Тарасова

Днями в Італії відбувся фінал престижного Міжнародного пісенного і музичного конкурсу Sanremo Junior, переможницею якого стала 14-річна українка Софія Тарасова. Учасниця першого сезону «Голос. Діти» завоювала Гран-прі та перше місце серед конкурсантів, котрі прибули, зокрема, з Мальти, Казахстану, Італії, РФ і інших країн. Софія Тарасова представила Україну на світовій сцені концертної зали Ariston у супроводі симфонічного оркестру з піснею Please, Do not Make Me Love You.

Крім Софії ще троє юних виконавців з України повернулося на Батьківщину з призовими місцями Sanremo Junior 2015: це — харків’янка Дарина Галицька, учасниця другого сезону «Голос. Діти» (перше місце у своїй категорії), киянки Даша Пишна й Ганна Воронова отримали спеціальні призи також у своїй категорії.  «Я просто щаслива! Вчергове довела, що Україна — найспівочіша і найталановитіша нація», — поділилася враженнями й емоціями Софія.
Це — уже не перше досягнення Софії Тарасової в царині музики. 2013 року дівчинка перемогла на конкурсі «Дитяча Нова Хвиля». Того ж року вона стала срібною призеркою «Дитячого Євробачення». Також на рахунку Софії — Гран-прі Міжнародного вокального конкурсу Berliner Perl і титул «Талановитої дитини України», яким її нагородили в межах церемонії «Майбутнє нації».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply