Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Операція «Плюшевий спанієль»

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Операція «Плюшевий спанієль»

Поліція англійського графства Ноттінґемшир провела операцію з порятунку від перегріву сплячого пса, який врешті виявився плюшевою іграшкою. Інцидент стався в місті Менсфліді, де того дня температура повітря становила близько плюс 18 градусів за Цельсієм. Іграшковий пес лежав на задньому сидінні автомобіля, що належить 80-річному пенсіонеру Ґордону Вільямсу, коли його помітив якийсь перехожий. Чоловікові здалося, що в салоні автомобіля замкнено справжнього собаку породи кінґ чарльз спанієль, і він звернувся в поліцію з проханням з’ясувати ситуацію.

Коли на місце, де була припаркована автівка, прибули працівники правоохоронних органів, вони зазирнули крізь скло в автомобіль і також вирішили, що в ньому лежить живий пес. Спочатку поліцейські намагалися розбудити собаку криками, але це їм не вдалося. Тоді вони розбили шибку, щоби дістати тварину й таким чином урятувати її від перегріву, але виявили в салоні всього лишень іграшкового песика.

Оскільки під час проведення операції з порятунку іграшки власника автомобіля не було на місці, поліцейські залишили йому записку, у якій пояснили, чому розбили скло у дверцятах машини. Тепер Ґордонові Вільямсу повинні виплатити компенсацію розміром 180 GBP. За словами пенсіонера, він придбав спанієля, якого назвав Маленьким Віллі, за 4,5 GBP. «Він жив цілком щасливо, лежачи на задньому сидінні в авто. Але тепер, гадаю, буде безпечніше, якщо він оселиться на кріслі в мене в кухні», — зазначив літній англієць.

Проведена поліцією Ноттінгемшира операція не є, загалом, чимось екстраординарним . Наприклад, у Німеччині недавно рятували плюшевого пінгвіна, а у Вельсі — іграшкову кішку. Раніше також повідомлялося, що пенсіонер із міста Делрей-біч (штат Флорида) розгорнув кампанію з пошуку власників для 2,5 тис. плюшевих ведмедів, які нагромадилися в нього вдома.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply