Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Олов’яні «солдатики Новоросії»

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Олов’яні «солдатики Новоросії»

Солдатики Новоросії

У Москві на виставці «Перемога» в Центральному будинку художників експонується олов’яний набір «Солдатики Новоросії», випущений фірмою «Ура». У комплекті є фігурки лідерів сепаратистів Гіркіна, «Бабая», полонених бійців Збройних сил України, а також «беркутівців» на Євромайдані.
Фото опублікував у Facebook користувач Євген Ногін. «Сходив сьогодні долучитися до культури — виставка «Перемога», Центральний будинок художника, Москва. Думав, що в ЦБХ повинно бути без вульгарщини. Куди там, все набагато гірше — «Солдатики Новоросії». Не зрозумів, ювілей якої Перемоги святкуємо: росіян над українцями?» — написав він.
Активіст додав, що на фігурці бойовика з ПЗРК зображений уламок збитого українського літака. «Напевно, танчик-БУК з уламками збитого «Боїнга» приберегли для виставки, запланованої після фільму «Донбас. Шлях на батьківщину», — прокоментував користувач.
Крім «Солдатиків Новоросії» асортимент фірми-виробника поповнився серією «Солдатики сучасної Росії», серед — яких фігурки «Ми всі — «Беркут» та «Ввічливі люди». Вони вже надійшли в продаж.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply