Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Обаму просять збудувати «Зірку смерті»

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Обаму просять збудувати «Зірку смерті»

Американського президента хочуть змусити розпочати будівництво бойової космічної станції «Зірка смерті» зі саги «Зоряні війни», яка здатна зруйнувати цілі планети. Відповідна петиція народу США до глави держави з’явилася на сайті Білого дому. Згідно з нею, громадяни вимагають від Барака Обами збудувати «Зірку смерті» вже до 2016 року та вивести її на орбіту.

«Зосередивши наші ресурси, виділені на оборону, на проект побудови космічної станції, оснащеної надсучасною зброєю, такою ж як у «Зірки смерті», уряд може стимулювати створення робочих місць у галузях інженерії, машинобудування та космічних досліджень. А також суттєво посилити національну безпеку», — ідеться в петиції на сайті Білого дому.
Наразі під зверненням підписалися 1 130 американців. Якщо до 14 грудня його авторам удасться зібрати 24 тис. підписів, то уряду США доведеться розглянути цю петицію. Спорудження «Зірки Смерті», діаметр якої трохи перевищує 140 км, коштуватиме недешево. Учені з Ліхайського університету в Пенсильванії підрахували, що космічна зброя таких масштабів вартуватиме понад 8 трлн USD, або 13 тис. валових національних продуктів планети. Свої розрахунки науковці пояснюють сучасною ціною на сталь, із якої, згідно з фільмом «Зоряні війни», була створена «Зірка смерті».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...