Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Новий Віндзор

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Новий Віндзор

У герцога та герцогині Кембриджських Вільяма й Кейт 22 липня народився син, повідомив Кенсінґтонський палац. Вага дитини становить вісім фунтів шість унцій, що приблизно дорівнює 3,8 кг. Мати й немовля провели ніч у лікарні. Первісток принца Вільяма — третій у черзі щодо успадкування британського трону.

Уранці 22 липня герцогиню Кембриджську привезли в приватне відділення лікарні Сент-Мері в Паддінґтоні в Лондоні, де принцеса Діана народжувала своїх синів (Вільяма — 1982-го, Гаррі — 1984 року). Там же прийшли на світ їхні кузени Пітер і Зара. До слова, онука Єлизавети II Зара Тіндалл на початку липня ц. р. повідомила, що чекає дитину.
Фонтани на лондонській Трафальгарській площі, вежа CN Tower у Торонто й Ніаґарський водоспад цього дня були пофарбовані в блакитний колір на ознаку від статі нового спадкоємця британського престолу, який з’явився на світ.
Кейт і Вільям покинули лікарню Сент-Меріз у західному Лондоні через добу після народження свого первістка. Перед тим, як повернутися до Кенсінґтонського палацу, молоді батьки відповіли на кілька запитань журналістів. Вільям сказав, що його син «має здорові легені» й схожий на маму. Син герцога і герцогині Кембриджських, принца Вільяма і Кейт Міддлтон, отримав ім’я Джордж Олександр Луї.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply