Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 31, 2020

НЛО запускало… ЦРУ

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

НЛО запускало… ЦРУ

НЛО

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США взяло на себе відповідальність за запуск половини НЛО, які з’являлися над територією Європи й Америки в 1950-1960-х рр. Інформацію про це оприлюднили у Twitter ЦРУ, після того як був розсекречена доповідь про випробування в той час літака-винищувача U-2. «Незвичайна активність, яка спостерігалася в небі в 50-60-х роках ХХ ст. — то були ми», — сказано в повідомленні.

З’ясувалося, що саме в цей період секретні служби Сполучених Штатів проводили таємні випробування винищувача U-2, який міг підійматися на висоту до 20 км. Це було нереально для того часу, адже межа висоти всіх відомих військових літаків того періоду становила 12 км, а пасажирських лайнерів — 6 км.
При цьому люди помічали в небі дивні об’єкти високо в небі, іноді ці літаючі об’єкти фіксувалися звичайними радарами. Саме так народилися чутки про активізацію НЛО над США та Європою, а в ЦРУ вирішили не розвінчувати цього міфу, аби випробування надсекретного військового літака не стали надбанням громадськості. Грубо кажучи, чутками про НЛО скористалися як зручним «прикриттям».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply