Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Нелегал пробирався в Канаду зі США на надувному матраці

Автор:

|

Вересень 22, 2016

|

Рубрика:

Нелегал пробирався в Канаду зі США на надувному матраці
Маршрут нелегала

Маршрут нелегала

Один молодий американець намагався незаконно потрапити до Канади на надувному матраці. «25-річний мешканець США, мотивуючи це бажанням захистити свою канадську дівчину, за допомогою надувного матрацу переплив ріку Сент-Круа на північному сході штату Мен і незаконно проник у провінцію Нью-Брансвік», — зазначили у місцевій прокуратурі.
Місцеві мешканці помітили чоловіка та повідомили правоохоронців, котрі його й затримали. «Чоловік був мокрий та, тримаючи своє взуття у руках, прямував до міста», — розповів прокурор. За словами порушника, він мав намір дістатися до своєї вагітної дівчини у Канаду, оскільки тій погрожував колишній хлопець. Спершу спробував законно перетнути кордон, однак не був допущений у Канаду через наявність непогашеної судимості у США, тому вдався до такого незаконного методу.
Цікаво, що сама дівчина, до котрої плив «міґрант», заперечила надходження погроз на свою адресу. Тепер хлопець нестиме відповідальність за незаконний перетин кордону. У прокуратурі додали, що випадки потрапити до Канади зі США вплав раніше траплялися, але верхи на матраці — ніколи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...