Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Не поділили ляльку Барбі

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

Не поділили ляльку Барбі

Барбі

Правоохоронцям міста Норволка (штат Каліфорнія) довелося розбороняти бійку, у яку вплуталися дві дорослі жінки, котрі не поділили ляльку Барбі в супермаркеті Walmart. У місцеве поліцейське управління надійшов виклик: працівники Walmart у паніці просили патрульних прибути до них, інакше справа могла обернутися серйозною катастрофою через двох розлючених жінок.

За словами співробітників супермаркету, дві клієнтки зійшлися в бійці «не на життя, а на смерть», і залагодити ситуацію без допомоги поліцейських ніяк не вдавалося. Прибулі за викликом правоохоронці вельми здивувалися побаченому: у відділі іграшок дві дорослі пані, кидаючись одна на одну, розгромили майже все довкола. А працівники супермаркету марно намагалися вгамувати тіток, тільки «підливаючи олії у вогонь».
Як потім з’ясувалося, ці жінки не поділили ляльку Барбі, що єдина залишилася на полиці й була дуже рідкісним екземпляром. За словами очевидців, жінки спочатку стояли біля полиць, а потім стали штовхати одна одну. Потім одна з них в’їхала суперниці по фізії п’ястуком. А та відповіла – і почалася бійка.
«Це було так само безглуздо, як бійка дітей у початкових класах», — розповів один із свідків.
Поліцейським удалося розняти жінок, і на щастя, ситуація обійшлася без взаємних звинувачень і судових позовів та арешту. Що ж до супермаркету, то забіяки поскладали товар на полиці власноруч. На щастя, жодна іграшка не була пошкоджена.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply