Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Найвища дівчина виходить заміж

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Найвища дівчина виходить заміж

Елісані-да-Круз Сільва й її нарекений Франкінальдо

Елісані-да-Круз Сільва, найвища на світі дівчина, погодилася на пропозицію руки і серця свого коханого Франкінальдо, котрий на дві голови нижчий за неї. Зріст Елісані — 2,06 м, а її нареченого — 1,62 м.

Закохані понад рік живуть у невеличкому будинку у бразильському місті Салінополиіс і вже планують поповнення сім’ї. За інформацією британського видання, Елісані так хоче дітей, що готова взяти прийомну дитину, якщо не завагітніє найближчим часом, незважаючи на те, що їй – лише 18 років.
Занепокоєння в юної нареченої викликане підозрою, що вона не зможе завагітніти через пухлину гіпофізу, яка й стала причиною її великого зросту. Елісані росла швидше, ніж інші діти в її родині: до 14 років зріст дівчини становив 2,06 м. У 15-річному віці вона перенесла операцію з абляції пухлини, після якої припинила рости.
За словами нареченого, він завжди хотів зустрічатися з високими дівчатами, й Елісані ідеально пасує йому. Франкінальдо було не так просто домогтися прихильності красуні, у яку він закохався з першого погляду. Елісані ж розповідає, що при їхній першій зустрічі цей «дрібний хлопець» викликав у неї лише роздратування, але пізніше їхні стосунки кардинально змінилися.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply