Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

«Найвродливіший злочинець» подався в моделі

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

«Найвродливіший злочинець» подався в моделі

Джеремі Мікс

Джеремі Мікс, котрий раніше отримав звання «найвродливішого злочинця в США», уклав контракт із модельною агенцією. Каліфорнійський в’язень підписав угоду з Blaze Models на 30 тис. USD. Йому були запропоновані контракти з модними будинками Versace і Armani. Агентом Джеремі стала Джина Родрігес, продюсер і колишня порно-зірка.

Раніше повідомлялося, що 30-річним злочинцем, засудженим за незаконне зберігання зброї, зацікавилися провідні модельні агенції. В Інтернеті відразу ж з’явилася величезна кількість мемів, на яких Джеремі був зображений обличчям таких марок, як Dolce & Gabbana та Calvin Klein. Нагадаємо, що фотографія п. Мікса, опублікована на сторінці Facebook департаментом поліції міста Стоктон 19 червня, набрала за кілька днів понад 98 тис. лайків. Зараз їх уже стало 100 651, а коментарі зі словами: «О, Боже! Він – чудовий» або «В якій він в’язниці? Хочу, щоби мене туди посадили» й зараз з’являються під цим знімком.
Часопис Los Angeles Times 24 червня опублікував статтю, в якій розповідалося, що мати Джеремі вирішила скористатися з привабливості сина. Вона створила сторінку на сайті GoFundMe, за допомогою якої сподівається зібрати 25 тис. USD та оплатити адвокатів, котрі доб’ються для «найвродливішого злочинця» США виправдувального вироку. Від благодійників уже надійшло близько 5 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply