Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Найдорожча на світі піца

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Найдорожча на світі піца

Steveston pizza

У меню піцерії Steveston у місті Річмонді (провінція Британська Колумбія) з’явилася піца вартістю 450 CAD. Цю страву будевнесено до Книги рекордів Ґіннесса. До рецепту делікатесу ввійшли омари, осетрова ікра, королівські креветки та чорна тріска.

Надер Хатамі, власник піцерії, розповів, що вигадав рецепт піци через любов до морепродуктів. Він наголосив на тому, що нововведення в меню його закладу — не фастфуд, а страва високої кухні. А ціна піци зумовлена ??чималою вартістю і рідкістю інгредієнтів.
Піцерія вже прийняла вісім замовлень на дорогу піцу. Кухарі закладу попросили зацікавлених клієнтів розміщувати замовлення заздалегідь, мінімум за 24 години до дегустації. У меню Steveston є й інші екстравагантні та недешеві страви. Наприклад, там можна скуштувати піцу з рататуєм з омара й смаженим часником за 120 CAD або з іншими незвичайними добавками (сиром брі, водоростями, гірчицею, васабі).
Попередній рекорд вартості належав піці відомого шеф-кухаря Ґордона Рамзі. Італійське частування від британця коштує «всього» 178 USD, начинка складається з білих трюфелів і рідкісних сортів сиру. Кухарі часто експериментують із фастфудом, створюючи його незвичайні й дорогі версії. Наприклад, у канадському кафе DougieDog можна скуштувати гот-доґ за 100 CAD, а в меню американського ресторану 60 Degrees Mastercrafted є бургер за 200 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply