Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Мрія фанатів саги «Назад у майбутнє» здійснилася

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Мрія фанатів саги «Назад у майбутнє» здійснилася

Говерборд

Американські розробники винайшли левітуючий скейтборд, він же — говерборд, майже такий самий, як у кінофраншизі «Назад у майбутнє». Цей скейтборд за рахунок антигравітаційного пристрою може літати над землею. Кошти на масове виробництво зараз збирають на Kickstarter, а продавати пристрій планують всього за 299 USD.

Автором ідеї став архітектор Ґреґ Гендерсон, котрий уже протягом 20 років розробляє систему, що дає змогу боротися з руйнівними наслідками землетрусів. Зокрема, він має намір створити технологію відокремлення будівель від землі під час поштовхів за допомогою потужних електромагнітних полів.
Перш ніж будувати унікальні будівлі, п. Гендерсон із командою з 19 розробників вирішив випробувати систему на меншому об’єкті — скейтборді. І випробування пройшло успішно. У підсумку компанія Arx Pax випустила легендарний говерборд.
Наразі пристрій потребує доопрацювання: зараз він тримається в повітрі лише протягом семи хвилин, а також створює забагато галасу. Крім того, говерборд не може літати над живими огорожами та водою, як це було у фільмі. Пристрій рухається тільки над спеціальною поверхнею, яка виконує роль вторинного магнітного поля, наприклад, над сталлю або алюмінієм. Утім, за словами розробників, ці недоліки вдасться усунути при достатньому фінансуванні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply