Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Монстр на пляжі

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Монстр на пляжі

Інтернет-громадськість і журналістів спантеличило відео з «морським чудовиськом» на узбережжі Нової Зеландії. Дев’ятиметрове створіння з роззявленою пащекою та гострими зубами відзняла та виклала на Youtube місцева жителька Елізабет Енн. 

«Цю дивну істоту викинуло на пляж Pukehina Beach на березі затоки Пленті (на півночі Нової Зеландії) після сильного шторму. У неї – величезна голова, зуби та рудиментарні ласти. На вигляд створіння сягає близько дев’яти метрів завдовжки. Але, можливо, задня частина тіла — це вивернуті внаслідок чийогось нападу нутрощі», — коментує власне відео Енн.
Західна преса миттю охрестила істоту «глибоководним чудовиськом» і «морським монстром». Розділилися Думки користувачів YouTube щодо неї розділилися. Значна частина з них схиляється до неймовірних і навіть містичних версій.
Так, багато користувачів висловлювало думку, що це – динозавр, точніше – тиранозавр або мезозавр. Інші припускали, що з морських глибин піднялося саме «Лохнеське чудовисько», хоча, згідно з легендою, воно мешкає не в Новій Зеландії, а в Шотландії. Ще хтось пожартував, що на відео — метис чихуахуа й тер’єра.
Але науковці вже встигли несміливо зауважити, що це може бути звичайнісінька косатка, яка загинула за нез’ясованих обставин. Така інформація страшенно розчарувала любителів надприродного, хоча відео вже встигло набрати півтора мільйона переглядів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply