Містечко у Вельсі захопили кози

Центр валлійського містечка Лландудно захопили дикі кози. Тварини не гають часу, активно поїдають живоплоти та квіти з прибудинкових садів. «Кози дуже допитливі, тож їм також цікаво, що зараз відбувається, — розповіла Керол Маррубі, депутатка місцевої ради. За її словами, всі жителі Лландудно «дуже пишаються» тваринами. Адже ці кози забезпечують «безкоштовні розваги» людям, котрі через пандемію коронавірусу залишаються вдома.
Фото й відео з дикими козами, що вештаються валлійським містечком, стали гітом соціальних мереж. За інформацією BBC News, кози живуть на пагорбі Великий Орм і спускаються до Лландадно лише інколи, коли погода зовсім кепська. Але, як розповів Ендрю Стюарт, житель містечка, до центру кози раніше ніколи не заходили, бо їх лякали люди й автомобілі. Але зараз усі сидять удома, на карантині, тож тварини мають де розгулятися.
Ганна Гирич, «Високий Замок»
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо