Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Мішель Обама обрала сукню від українки

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Мішель Обама обрала сукню від українки

Мішель Обама

Перша леді США влаштувала п’ятигодинний майстер-клас Fashion Education Workshop, запросивши в Білий дім 150 студентів та учнів старшої школи, зацікавлених побудувати свою кар’єру в модній індустрії. Дизайнери-початківці могли поспілкуватися з видатними професіоналами моди й отримати безцінні знання, як домогтися успіху і на що потрібно звертати увагу у своїй освіті.

Мішель Обама зустрічала гостей у темно-синій сукні без рукавів з американською проймою. Її автором стала українка Наталія Коваль, студентка Нью-Йоркського інституту моди та технологій, котра народилася в Тернополі. Саме вона посіла перше місце у Конкурсі дизайну, взявши участь у семінарі в Білому домі.
Головним лектором заходу була сама Мішель. Вона звернулася до студентів із такою промовою: «Коли справа доходить до індустрії моди, люди часто думають тільки про подіуми, червоні доріжки і тих, хто «носить це краще». Але правда криється в тому, що одяг, який ви бачите на обкладинках журналів, – насправді тільки фінальний продукт у дуже тривалому та складному процесі. Мода — це пристрасть і творчість, так само як музика, танець чи поезія. Для дуже багатьох людей по всій країні це — покликання; це — кар’єра. Це — те, що допомагає їм прогодувати свої сім’ї».
У своїй промові перша леді наголосила на тому, що головне в побудові успішної кар’єри — добра освіта та важка праця. Мішель Обама також зазначила, що індустрія моди — це важливий чинник у розвитку економіки. Так, американці витратили 350 млрд. USD торік на одяг і взуття. Це – кошти, які допомагають утримувати 1,4 млн. американських робітників, зайнятих у світі моди і суміжних із нею сферах.
З полум’яною промовою на сцену піднялася Анна Вінтур, а з лекціями виступили успішні дизайнери — Джейсон Ву, Трейсі Різ, Нарцісо Родрігес, Діана фон Фюрстенберґ, Том Бравн, Рід Кракофф і Прабал Гурунг. Участь у семінарах взяли як дизайнери масових брендів, так і більш інтелектуальних і люксових: від Дженни Лайонс із J. Crew, Марії Чен із Gap до Наїма Хана і Зака Позена. На семінарах розмовляли про правила модної журналістики, конструювання та технології виробництва одягу. Декому зі студентів пощастило почути від Зака Позена схвальні відгуки.
Мішель Обама за час майстер-класу розповіла студентам про труднощі, з якими доводилося стикатися відомим дизайнерам. Так, Марія Корнехо не розмовляла англійською у віці 11 років, коли її родина покинула рідний Чилі, а тепер її компанія розташована в Нью-Йорку.
Ідеї ??дизайнера Сари Блейклі неодноразово відкидалися, але тепер її компанія нижньої білизни Spanx популярна в Америці, що стало можливим завдяки тому, що дизайнер вкладала у свій розвиток всі заощадження та зрушила бізнес із мертвої точки. «Хочу, аби ці історії показали вам: немає ніякої магії в тому, щоб стати успішним в моді», — сказала перша леді студентам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...