Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Мільйон — за сім хвилин

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Мільйон — за сім хвилин

Деніел Крейґ, виконавець ролі британського таємного агента Джеймса Бонда, за кількахвилинну появу на автосалоні в Нью-Йорку отримав 1 млн USD. «Він же навіть промови не сказав!» — обурювався один із відвідувачів. «Правду кажучи, я не можу з упевненістю сказати, чи був він там узагалі», — нарікав інший гість автосалону.

Пан Крейґ постав перед відвідувачами на відео за кермом нового Range Rover Sport вартістю 70 тис. USD. Потім актор перетнув на авто Мангеттенський міст, після чого з’явився власною особою на червоній килимовій доріжці. Вийшовши з автівки, він продефілював повз натовп фотографів і гостей. Після цього актор без будь-якого виразу на обличчі просто зник, витративши на всі ці дії лише сім хвилин свого часу.
Офіційний представник Land Rover описав те, що трапилося, так: «Ми не будемо коментувати наші взаємини з п. Крейґом, за винятком того, що Land Rover підтримує благодійну організацію S.A.F.E., якій протегує актор. Пізніше цього року ми продовжимо свою благодійну діяльність».
Нагадаємо, S.A.F.E. є благодійною організацією, що базується у Великій Британії та Кенії й бореться з проблемами жителів африканської країни, зокрема СНІД і ВІЛ-інфекцією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply