Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Mercedes-Benz Fashion очолила українська модель на інвалідному візку

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Mercedes-Benz Fashion очолила українська модель на інвалідному візку

Уперше в Україні на Mercedes-Benz Fashion Prize показ очолила професійна модель з обмеженими можливостями. Вперше в світі вона знялась у фешн-кліпі, який передував показу. Кліп показали на тижні моди в Києві. Слідом за ним і саму Олександру Кутас винесли на подіум.
Модель, котра не може ходити з народження і пересувається лише в інвалідному візку, вразила дизайнера Федора Возіанова своєю енергетикою. Він вирішив, що з таким поглядом вона може стати головним героєм показу. «Мені здалося, що Саша, з дуже сильним поглядом, зможе його дуже гарно зіграти. Так і сталося. Вона тримала всю залу, поки продовжувався показ», — розповів дизайнер.
На подіум її вносили на спеціальному троні, з нього дівчина керувала кожним рухом моделей. Два роки тому інвалідний візок не завадив Олександрі підкорити модельний бізнес, вона створила нову для цієї індустрії філософію, її й дотримується. Завдяки силі духу дівчина розірвала наявні досі шаблони. «Вона не боїться стукати в зачинені двері. Це — приклад людини, у котрої є мета і вона до неї дійшла», — наголосила Ганна Старостіна, організатор фотопроектів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...