Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Мелодія Led Zeppelin визнана найкращою

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Мелодія Led Zeppelin визнана найкращою

Led Zeppelin

Гітарний риф пісні Whole Lotta Love був обраний слухачами британського BBC Radio 2 як найкращий в історії музики. Список зі 100 пісень був укладений ді-джеями BBC Radio 2, BBC 6 Music, критиками та музичними продюсерами.

«Whole Lotta Love — один із найважливіших гітарних рифів XX ст. Щойно ви почуєте перші дві його ноти, як уже точно знаєте, що це таке», — сказав музичний продюсер Стів Левайн.
До переліку також увійшли мелодії з пісень Layla (Derek And The Dominoes), Pretty Vacant (Sex Pistols) і Enter Sandman (Metallica). Друге місце в списку посіла композиція Sweet Child O’Mine групи Guns’N’Roses, третє й четверте — Back In Black (AC/DC) і Smoke On The Water (Deep Purple).
Джиммі Пейдж, гітарист гурту Led Zeppelin, був здивований результатами голосування. «Я не очікував, що пісню так полюблять. Хотів скласти риф, який би по-справжньому сколихнув людей, дійшов би до них і змусив їх усміхатися, але, коли я почав грати його разом із групою, усе вийшло з-під контролю», — розповів він. Пісня Whole Lotta Love вийшла в складі другого альбому Led Zeppelin 1969 року та вважається однією з найвідоміших музичних композицій цього британського гурту.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply