Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Мангал у вигляді палаючого Кремля

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Мангал у вигляді палаючого Кремля

Мангал

Киянин Ярослав разом із командою однодумців Mordor On Fire створив мангал, що повторює обриси Кремля. Коли розпалюєш у ньому вогонь, виникає враження палаючих стін і веж головної будівлі Москви.

«Якось увечері сидів із друзями біля мангалу, і мені таке спало на думку. Втілити в життя цю ідею ми вирішили на Фестивалі паніки й істерики «На дні». Тоді спеціально для цього заходу ми зробили велику жаровню завдовжки 3 м. Нові мангали набагато менші — робимо їх для того, щоб можна було кинути в багажник автівки та виїхати на природу посмажити шашлик. Але вони не дуже зручні для транспортування без авто, позаяк увесь комплект важить близько 7 кг», — зазначив Ярослав.
Автор новинки каже, що не має нічого проти Кремля як архітектурної одиниці. «Просто мені не подобаються правителі, які в ньому сидять. Тому я релаксую, коли розводжу вогонь у цьому мангалі», — додає він. Мангал завдовжки близько 60 см упакований у дерев’яну коробку, куди можна скласти ще й ґратки для смаження та шампури. Вартість такого «Кремля» — 1,2 тис. грн.
Схожі мангали розробив і Коростенський завод теплотехнічного обладнання. Жаровні «Палаючий Кремль. Слава Україні!» є двох розмірів: 30 х 100 см (998 грн) і 40 х 30 см (490 грн).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...