Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Майкл Щур іде в армію

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Майкл Щур іде в армію

Майкл Щур

Телеведучий Роман Вінтонів, більше відомий як Майкл Щур, заявив, що йому прийшла повістка в армію. У зв’язку з цим наступний випуск програми «Утеодин із Майклом Щуром» вийде аж через рік. За словами журналіста, його мали забрати у військо ще 22 липня, але він попросив, аби йому дали ще тиждень, щоб міг закінчити останній цього сезону — 35-й випуск «Утеодин».
Роман уточнив, що їде на військове навчання в «учебку». «Навчання в принципі — корисна штука. Взагалі я, якщо чесно, робив би, як у Швейцарії, щоб всі проходили військове навчання. А потім поверталися додому кожен із гвинтівкою», — написав телеведучий у Facebook.
Міністерство інформаційної політики України вирішило залучити Романа Вінтоніва до проекту Embedded Journalism. Про це повідомила Тетяна Попова, заступник міністра інформполітики та радник міністра оборони. За її словами, оформлення документів журналіста вже триває. «Це — небезпечніший варіант із огляду на необхідність частого перебування на передовій. Однак Роман свідомо погодився на цей ризик», — акцентувала чиновниця. Також вона додала, що п. Вінтонів вестиме щоденники зі зони бойових дій, матеріали яких транслюватиме «UA: Перший».
Сам Майл Щур підтвердив, що вів перемовини з Тетяною Поповою та зголосився на участь у Embedded Journalism. «Але перед цим я маю пройти навчання», — додав він і зазначив, що його військова підготовка триватиме півтора-два місяці у Десні. Участь у Embedded Journalism потребує страховки та документації, надати яку має засіб масової інформації, у штаті якого працює журналіст.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply