Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Львів’янин вигадав унікальну іграшку

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

Львів’янин вигадав унікальну іграшку

Соко

Львівська відповідь найпопулярнішому конструктору Lego: місцевий архітектор розробив унікальну забавку. Дерев’яні деталі з’єднав між собою будівельною липучкою. Вона легко з’єднується, але дуже міцно тримає. А ще — не обмежує фантазії. Дозволяє сконструювати десятки варіантів іграшки, навіть підставку під планшет, поличку, вішак чи основу під світильник.
«Невеликий квадратик липучки витримує навантаження 8 кг. Тому при прямому роз’єднанні деталі відділити дуже важко, а якщо під невеликим ухилом, то вони дуже легко роз’єднуються», — пояснив Маркіян Коссак, автор конструктора. Його секрет — у так званій грибковій липучці. Її використовують у будівництві та
архітектор Коссак задіяв матеріал у дитячій іграшці. «Я бавився зі своїми дітьми, складав із кубиків будиночки, і мене завжди дуже дратувало те, що хай що складеш із кубиків, воно завжди розвалюється», — розповів Маркіян.
Так прийшла ідея створити надміцний конструктор. Поки що він в єдиному варіанті — іграшку апробовує цільова аудиторія. «Трошки важче з’єднувати деталі, ніж у тих конструкторах, до яких я звик. Ці липучки такі незвичні», — поділився враженнями Юрко, котрий тестує конструктор. «А мені, навпаки, дуже подобається. І його неважко з’єднувати, до речі», — додала Оля, котра також тестує іграшку.
Свій конструктор Маркіян Коссак назвав «Соко». Каже, з нього можна робити не тільки забавки, але й предмети інтер’єру. Запатентував іграшку і подався з нею на всеукраїнський проект «Велика ідея». «Це — сайт фінансування нових стартапів. Зараз хочемо зібрати кошти для того, щоб виготовити партію з 250 наборів і роздати їх у дитячі центри для ознайомлення, щоб діти могли бавитися», — зазначив автор ідеї. На першу партію конструктора треба 150 тис. грн. Наразі зібрали 9 тис. Жертвують гроші звичайні українці, яким сподобалася львівська альтернатива популярній закордонній забавці.

Оксана Лабойко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply